dneska vám chci ukázat Catrice produkty,se kterými se budeme muset rozloučit...:(
Ale nezoufejte,ty nové vypadají moc dobře.....:)
Takže se budeme muset rozloučit s:




Předem upozorňuji,že u některých produktů se musíme rozloučit s jen nějakými odstíny.
Doufám že se vám dnešní rychlo-článek líbil.
Tak zatím!
Super článek,nové produkty jsou super!
OdpovědětVymazathttp://lovekosmetika.blogspot.cz/
Ahoj, na mém blogu právě probíhá giveaway.. Byla bych moc ráda kdyby jsi se zapojila. :)
OdpovědětVymazatVíce na: http://beautyandcosmeticcz.blogspot.cz/2013/04/dalsi-giveaway-je-na-obzoru.html