dnes vám chci ukázat produkty od essence,se kterými se budeme muset rozloučit...:(
Nebojte se,bude zase velká výprodej v DMku i Rossmannu za 30Kč!
A řeknu vám,že ty nové produkty,tedy také nevypadají vůbec špatně!
Budeme se muset rozloučit s těmito mono očními stíny:


Potom také s jednou quattro paletkou:

Dokonce se všemi odstíny stínů Stay all day..:(

Oběma paletkama smokey eyes:

A potom se dvěma odstíny tužek na oči+Linky a stíny v prášku,Tekuté linky,Rozjasňovač:

Potom se budeme muset rozloučit s lesky Marble Mania:

Také s jedním leskem z řady XXL shine,jedním z řady Stay with me a třemi rtěnkami:

Tím to ještě nekončí,rozloučit se musíme jak s make-upem to match,tak s oběma bázema pod make-up:

Opustí nás i soufflé touch blush v odstínu 1O,fix and matte pudr..:( a mattifying compact powder:

Další jsou bronzery a korektor 3v1:

Opustí nás však i nějaké odstíny laků Colour&Go:


Pozadu nezůstane ani kolekce Nude Glam:

A zbytek věcí:




Musím vás předem upozornit,u některých produktů nás opouští jen některé odstíny.
Doufám že se vám dnešní článek líbil.
Tak zatím!
Ahoj, na mém blogu je giveway.. Byla bych ráda, kdyby jsi se přihlásila.. :)
OdpovědětVymazathttp://beautyandcosmeticcz.blogspot.cz/2013/01/1-giveway.html